تبلیغات
عقیده - تسنن(وهابیت) مذهبی بنیان شده بر دروغ و افترا
یکشنبه 12 شهریور 1391

تسنن(وهابیت) مذهبی بنیان شده بر دروغ و افترا

   نوشته شده توسط: حامد    نوع مطلب :عقاید شخصی ،نوشته های دارای سندیت ،

در پاسخ به وبلاگ پرسش و پاسخ


سلام
خوبی حالت خوش هست؟
عالم شیعه و تشیع از تو میخواد پاتو نشوری؟
عزیزم شستن پاتوی تشیع از مستحباته گلم این که شما میگی چیزهاییه که مولا هاتون به شیعه چسبوندن و ازش استفاده میکنن.
ایا همجنس باز بودن ابوبکر رو شیعه با مدرک به شما ثابت کرده ایا در کتب خود شما نبوده؟
اگر بوده چرا باید بر حقایق پرده گذاشت تا اینکه دیده نشود و ما برای زیبا تر دیدن بگوییم نبوده؟
واگر این چنین نبوده شیعه طبق چه مدرکی این حرف را میزند؟
حرف شیعه اساسش برناحق بودن حکومت و خلافت ابوبکر تکیه دارهو این چیزهایی که بهش بال و پردادی جزئیاته تا کی قراره شما جماعت مظلوم نمایی کنید؟
میشه بگی چرا به عرب قدیم میگفتن عرب جاهلی فقط به خاطر زنده به گور کردن دخترانشون بود و وحشی بودنشون ؟
ایا ابوبکر و عمر تا قبل از پیدایش اسلام جز این وحشی ها و جاهل ها نبودند؟
میشه یک مزیت از ابوبکر و عمر نسبت به حضرت علی رو ذکر کنی که اونها رو شایسته تر از امام علی نسبت به خلافت کرد؟
میشه بگی عثمان چرا قبل از حضرت علی خلیفه شد و چرا حضرت علی خلافت رو قبول نکرد و عثمان خلیفه شد؟
میشه بگی توی طول زندگانی حضرت رسول عثمان کجای اسلام بود که نسبت به حضرت علی شایسته تر به خلافت بود؟
میشه بگی اگر برفرض به قول شما حق با شیعه باشه و ابوبکر و عمر بر خلاف دستور پیامبر که هر سخنش حکم سخن خداوند رو داشته عمل کرده باشن چه اسمی جز کافر میشه روشون گذاشت؟
میشه بگی طبق این فرض شما پیروان این خلفا که کفر هستند شما نیز کافر محسوب میشین یا خیر؟
ابوبکر اگر مفعول بوده قبل از اسلام بوده در زمان پیامبر با یک لاالله.........ادم رستگار میشد حالا چی؟
این دلایل بچگانه که اوردین هیچ کدوم از اصول شیعه نیست فقط میتونید پیروان مذهبتون رو گول بزنید
ایا در تشیع نیامده فرد حتی بالغ هم که باشد اگر نتواند روزه بگیرد و تحمل نداشته باشد روزه بر او حرام است؟و واجب نیست
شما قبول ندارین زنه نوح کافر بوده؟
اینم از اون حرفهاست شما عنایت کنید به جای نشستن پای منبر مولاهاتون کمی قران مطالعه میکردین از این حرفها نمیزدید در جز 28 سوره تحریم خداوند منان این موضوع رو شفاف ذکر کرده.
قضیه عاشورا هم در حد درک شما نیست و شما کلا نمیخواین قبول کنید والا مفصل توضیح میدادم
خداوند شما را به راه راست هدایت کند انشالله.

مشکل ما با شما جماعت عمری اینه که ما تمام دلایل بر برحق بودن خودمون و تشیع و ناحق بودن شمارو از کتب معتبر خودتون میاریم اما شما باز خودتون رو به خواب میزنید
مشکل دیگمون اینه با شما جماعت دروغ ساز که خودتون یک دروغی رو به شیعه نسبت میدین و بعد میان از همون دروغ علیه شیعه استفاده میکنید تا کجا میخواین پیش برید؟

این دوستمون باز اسمون ریسومون بافتند و بند مجبور شدم باز جواب بدم

اما راجع جوابیه ات
[دست]
اولا سبک نوشتاریتون اینجوره که اگر شیعه میشدین که لیاقت میخواد،باید این کارهارو انجام میدادین که خودتون هم میدونین دروغ و افتراست و شما هنوز فرق مستحب و واجب رو نمیدونی ویا میدونی ولی ترجیح میدی اینجا ندیده اش بگیری.
شما قبول دارین زنه نوح کافر بوده ولی ان نوحی که شیعه میگوید نه؟
اخوی معلومه چی داری میگی؟نکنه کپی کردی بدونه مطالعه گلم؟
نوحی که ما میگیم تو قران اومده ماهم طبق قران راجعش حرف میزنیم.
ببین معنای کافر رو میدونی؟
کافر میتونه مومن بشه و سپس دوباره کافر بشه
مگر زن اما حسن نبود؟
امام باهاش زندگی کرد اما به دست همین زن کشته شد.
عایشه زنه پیغمبر بودولی تنها زنه پیغمبر نبود اینو چرا فراموش میکنید گاهی؟
شیعه میگوید پس از وفات پیامبر کافر شد به چند دلیل که یکیش جنگ با امام علی بود که باعث کشته شدن 20000مسلمان شد .
وکافر شد چون قران را تحریف کرد جریان خورده شدن چند صفحه از قران توسط بز رو شنیدی که عایشه طبق اون چندتا صفحه فتوا میداده؟
شما عایشه رو از پیامبر بالاتر بردین ابوبکر رو همچنین خود رو به ندیدن نزنید
شما میگویید پیامبر اعظم پس از مبعوث شدن ترسیده بود به پیش عایشه رفت او پیامبر را در اغوش گرفت پتو به دوش او انداخت و تازه ابوبکر به پیامبر گفت تو پیامبر شدی و ان فرشته وحی بوده شما خجالت نمیکشید؟
قضیه عاشورا رو خودتون خوب جریانشو میدونید نوه پیامبر یکی از جوانان اهل بهشت به دست فرزند حضرت معاویه شما سر بریده شد عمق فاجعه رو نمیتونی درک کنی بی خیال شما راحت باشین.
در این خطبه ای که نوشتی یه مشکل هست و این درک والای شماست
حضرت فرمودند که اگر امر به صبر نشده بودم از سوی پیامبر انقدر گریه میکردم که اشک چشمانم خشک شود این یعنی چی؟
ضمنا همین خطبه بیانگر صبر حضرت در مقابل ناملایماتی است که از سوی خلفای شما بر وی روا شد چون در وجود علی ایمان کامل موج میزد ایشان از روی هوا و هوس کاری انجام نمی دادند در مقابل تمام این ظلم ها ایوب وار و بلکه بالاتر از ایوب صبر کردند چون مطیع امر پروردگار و رسولش بودن
دلیل صبر علی در مقابل شهادت همسرش در مقابل نادیده گرفتن سخن رسول همین امر به صبر بود که شما ناشیانه بهش اعتراف کردین.
در همینجا از جماعت عمری میخوام اگر شبه ای راجع مذهب تشیع دارند مطرح کنند تا پاسخ بدم و بدونین که من نه اخوندم نه طلبه نه درس فقه خوندم یک شیعه معمولی و گنه کار هستم ولی به بر حق بودن مذهبم و به ناحق بودن مذهب شما پیروان عمر ایمان دارم


متن سوال ها در ادامه مطلب موجود است

کمتر کسی به این موضوع فکر کرده که اگر ادعای شیعه را درباره اصحاب پیامبر و زنان پیامبر قبول کنیم ، با چه پیامدهای روبرو میشویم پس بیایید بحث با شیعه را رها کنیم و بگوییم آقای آیت الله شیعه، حق با شماست! خوب شد؟!! حالا بمن بگو که حرف حساب تو چیست؟ یعنی قبول میکنیم که  حضرت ابوبکر، حق حضرت علی را خورده ، بعدش از ما چه میخواهی ؟ میخواهی او را لعنت کنیم و دخترش را و بقیه اصحاب را ؟؟ بفرض که چنین کردیم فرض کن که چنین کردیم بعدش چه میگویی ؟؟
اصل سخنت را بگو!
آیا  به  روش و فقه  اهل سنت هم اعتراضی داری؟ یا نه؟ 
بی تردید آخوند شیعه میگوید بله! صد البته  که  روش سنی  درست نیست چون روش ابوبکر است پس به روش  و فقه شیعه زندگی کنید که روش علی است!
ما هم تسلیم میشویم و حرف آیت الله شیعه را قبول میکنیم .حالا بیایید ببینید اگر بخواهیم به روش آیت الله شیعه زندگی کنیم چه خواهد شد؟  و مقایسه کنیم چه فرقی با روش قبلی ما دارد! و بعد از این مقایسه، ای مسلمونها عقل خود را قاضی کنید که آیا روش قبلی ما  درست بود یا روش جدید! اولین چیزی که عالم شیعه از ما میخواهد این است که پایمان را در وضو نشوییم. خب نتیجه چه میشود ؟ نتیجه این است که بوی  صدها پاهای نشسته در مسجد ، با هم جمع میشوند و پدر آدم را در میاورند!
یادم میاید که در آغاز انقلاب  یک  معلم در مدرسه ما عضو سازمان  فدایی های خلق بود وقتی خفقان شروع شد سعی کرد ظاهری اسلامی داشته باشد تا تصفیه نشود! لذا به نماز جماعت ظهر حاضر شد، اما همینکه وارد نماز خانه مدرسه  شد دوان دوان رفت پنجره های بسته را باز کرد زیرا به بوی پای دانش آموزان ؛مثل ما ؛ عادت نداشت
و این در حالی بود که مدرسه ما در شمال تهران قرار داشت و بچه ها بالا شهری  و ثروتمند بودند و ظاهرا تمیزتر!  پس اگر تسلیم  شیعه شویم و بد بودن ابوبکر را بپذیریم به دنبالش  باید روزی سه بار گند ترین بوی دنیا را استشمام کنیم , در حالیکه در دین قبلی ما ، در گرمترین نقاط هم مساجد معطر بودند و از پای کسی بویی بد بمشام نمیرسید, هر چند که این مسجد در بندر لنگه  میبود هم باز میدیدیم که مردم هنگام ورود بمسجد حتی جوراب خود را  بعد وضو نمی پوشیدند خوفا از عرق پا.

حالا شما بگویید دین بدبو بهتر است یا دین خوشبو؟
دومین چیزی که روحانی شیعه از ما میخواهد  که  ؛بعد از پذیرش اینکه ابوبکر و عمر ظالم بودند؛ انجام دهیم این است که ایمان بیاوریم پیغمبری که خدا برای ما فرستاده، با آن مقام عظیمش باز  به خواستگاری دختر  مردی همجنس باز  رفته! که  آن مرد علاوه بر همجنس باز بودن، خائن و ظالم  نیز بوده است  آیت الله شیعه از ما میخواهد که  ایمان بیاوریم پیامبر خدا به خواستگاری دختری رفت که علاوه بر پدر ،  خود آن دخترهم خائن و جاسوس و ظالم  بوده است   و عجیب تر اینکه خاندان آن مرد  و آن دختر هم، همگی خاندان عجیبی بودند و ازدواج با عمه و  خواهر و دختر  را حلال میدانستد باز با  این وجود، پیامبر رفت با آنها رشته خویشاوندی برقرار نمود.
و از همه عجیب تر اینکه آیت الله شیعه بما میگوید که ایمان بیاوریم به اینکه   پیامبر به این زن گفت بعد از وفات من هم در خانه من بنشین و عروسی نکن و با عروسی با  مرد دیگری پیوندت را با من ختم نکن
آیت الله شیعه از ما میخواهد که همین سناریو را با کمی تغییر  برای  چند زن دیگر پیغمبر نیز قبول داشته باشیم
در حالیکه در دین قبلی خود ، ما تصور میکردیم رسول الله منزلت شان از این بالاتر است که با بد اخلاقان نشست برخاست کنند چه برسد به همجنس بازان!!! 
حالا شما عقلتان را قاضی کنید  ایمان به چنین پیغمبری که فامیل همجنس باز (آنهم از نوع مفعولش)  و زن بدکار و خائن داشته بهتر است یا ایمان به پیغمبری که  اکثریت قریب به اتفاق  اطرافیانش پاک و پاکیزه بودند؟
 البته شیعه میگوید پس چرا به پیغمبری نوح ایمان دارید که زنش کافر بوده است جواب این است ما به نوحی که تا دم مرگ با چنین زن کافری  زندگی کرده باشد (و  بلکه بیشتر حتی  به این زن کافر گفته باشد که  بعد از مرگ من  هم در خانه من  بنشین،) به چنین نوحی ایمان نداریم ، پس این نوح را برای ما مثال نزنید .
سومین چیزی که علمای شیعه بعد از مشرف شدن ما  به دین شیعه بما امر میکنند که انجام دهیم  این است میگویند دختر شما  که 9 ساله شد باید روزه بگیرد ما قبلا در دین قبلی خود میگفتیم دختر که بالغ شد باید روزه بگیرد در دین قبلی ما دختر بالغ تقریبا 22 یا 23  روز روزه میگرفت زیرا عادت ماهانه باعث میشد در وسط رمضان چند روز روزه را بخورد و استراحت کند مثل همه زنها . اما در دین جدید که  آیت الله شیعه برای ما آورده دخترک زبان بسته چون که هنوز بالغ نشده باید مسلسل 29 یا سی روز را روزه بگیرد در حالیکه مادرش 22 روز روزه میگیرد آنهم نه پی در پی! شما بگویید کدام دین مطابق فطرت و عقل است؟ دین قبلی ما یا دین جدید ما؟

در دین قدیم ما روز عاشورا که میامد ما روزه میگرفتیم البته اجباری در کار نبود اما در دین جدید به ما گفتند روزه در این روز حرام است و خوب است که در این روز جشن بگیرید ( بزبان نگفتند عملا گفتند ) و حلوا و شربت و شیرینی پلو و چلو و شربت های رنگارنگ  بخورید و بنوشید و  ما همچنین  تشویق شده ایم در این روز قمه بر سر بزنیم یا حداقل زنجیر بر پشت بزنیم یا حداقل بر سینه بکوبیم و گریه کنیم
بر گوشت  تن خود  کوبیدن و خراش دادن و بریدن   و غمگین شدن بهتر است یا روزه گرفتن؟ 
ظاهرا روزه گرفتن در دین قدیم ما، شباهت به رکن روزه و عبادت رمضان  داشت ، اما قمه زدن یا گریه کردن یا سینه زدن در دین جدید ما ؛که آیت الله محترم ؛ ما را امر فرموده به آن !! شباهت به کدام رکن اسلام دارد؟
اینکه در حالت غم غداهای چرب و رنگین را زهر مار کنیم مطابق با کدام قواعد فطری است ؟؟
عقل خود را قاضی قرار دهید!
جوابیه اول
پاسخ ابوبکر امیری : سلام.... اولا : در مطلب مورد نظر چیزی به نام اجبار یا معذور نیامده مطلب را خوب مطالعه بفرمایید!! دوم : بله ما قبول داریم به اینکه زن نوح کافر بوده ولی ان نوحی که شیعه برای اهل سنت می گویید نه !! در حالی که در شریعت اسلام نباید با زن کافر ازدواج کرد (الزَّانِی لَا یَنكِحُ إلَّا زَانِیَةً أَوْ مُشْرِكَةً وَالزَّانِیَةُ لَا یَنكِحُهَا إِلَّا زَانٍ أَوْ مُشْرِكٌ وَحُرِّمَ ذَلِكَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ ﴿3) /نور/) .. و نه تنها پیامبر (ص) با ایشان ازدواج نمودن بلکه تا اخرین لحظات با ایشان بودن ؟!!! و خداوند چنان احترامی بهشون بخشید(امهات المومین) که تا امروز باید مورد احترام قرار گیرند . این بزرگواران همیشه برای دیگر مردان حرام قرار داد مگر غیز ار اینه که زنان پیامبر (ص) بودند(ایا شیعه هنوزم خجالت نمی کشد که می گویید پیامبر (ص) با زنانی کافر و منافق وووو زندگی می کرد ؟؟؟؟!!). سوم : بله قضیه عاشورا باید در حد درک بنده نباشه !! شما توضیح می دادین بهتر می بود شاید ما هم میدونستیم ؟!!... ایا وقتی حضرت رسول الله(ص) وفات نمودن حضرت علی (رض) به همه امر فرمودن یه مشت زنجیر و قمه تیغ و البته سینه زنی وووو !! رو شروع کنیم و داد بزنیم و بکوبیم تو سرمون مگه نه ؟!!! اما تا جای که ما میدونیم این بزرگوار همچنین کاری نکردن بلکه این چنین فرمودن ( وَلَوْ لاَ أَنَّكَ أَمَرْتَ بِالصَّبْرِ، وَنَهَیْتَ عَنِ الْجَزَعِ، لاَََنْفَدْنَاعَلَیْكَ مَاءَ الشُّؤُونِ وَلَكَانَ الدَّاءُ مُمَاطِلاً وَالْكَمَدُ مُحَالِفاًغ)، وَقَلاَّ لَكَ وَلكِنَّهُ مَا لاَ یُمْلَكُ رَدُّهُ، وَلاَ یُسْتَطَاعُ دَفْعُهُ )(خطبه نهج البلاغه/235)اگر نبود كه امر به صبر و شكیبائى فرموده‏اى و از بى‏تابى نهى نموده‏اى‏آنقدر گریه مى‏كردم كه اشكهایم تمام شود،و این درد جانگاه همیشه براى من باقى بود،و حزن و اندوهم دائمى،و تازه اینها در مصیبت تو كم بود// اما شیعه امروز میاد به سر و صورت خودش می کوبه مثلا داره ثواب کسب می کنه در حالی که علی (رض) حتی گریه رو خوب نمیدونن؟!!! اره اگر زنجیر زنی و قمه زنی ووووو خوب می بود علی (رض) اولین کسی می بود که برای پیامبر (ص) خودش رو میزد ؟؟!! در ضمن اگر علی (رض) این کار رو نکردن خب لاقل حسنین این کار رو می کردن بر ای وفات حضرت زهرا(رض) ؟؟؟؟
                                       

برچسب ها: وحدت شیعه و سنی ، شیعه ، سنی ، عمری ، خلفای راشیدین ، دروغ ، افترا ، وضو گرفتن شیعه ، وضوگرفتن سنی ، عایشه ، ابوبکرصدیق ، عثمان ، بوی بد پا ، نمازخواندن سنی ، جماعت عمری ، سکوت حضرت علی ، قران ، عاشورا ، حقیقت عاشورا ، اهل تسنن ، حق با کدام است ، حق باشیعه است ،

Tiffiny
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 03:10 ب.ظ
Do you mind if I quote a few of your posts as long as I
provide credit and sources back to your website?

My blog site is in the very same niche as yours and
my users would certainly benefit from some of the information you provide here.
Please let me know if this okay with you. Thanks!
manicure
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 08:09 ب.ظ
I was able to find good information from your blog posts.
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 04:00 ق.ظ
This design is steller! You definitely know how to keep
a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Wonderful
job. I really loved what you had to say, and more
than that, how you presented it. Too cool!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 03:43 ق.ظ
What i do not realize is in reality how you are now not really a lot more well-preferred than you may be now.
You are so intelligent. You understand thus significantly when it comes to this matter, produced me for my
part imagine it from numerous varied angles. Its like
women and men aren't interested unless it is something to
do with Woman gaga! Your individual stuffs outstanding.
All the time take care of it up!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 02:48 ق.ظ
Magnificent goods from you, man. I've understand your stuff previous to and you are just extremely magnificent.
I really like what you have acquired here, certainly like what you're saying and the way in which you say it.
You make it enjoyable and you still care for to keep it sensible.
I can't wait to read far more from you. This is really a great web site.
manicure
شنبه 19 فروردین 1396 03:36 ب.ظ
I was curious if you ever considered changing the page layout
of your blog? Its very well written; I love what youve got to say.

But maybe you could a little more in the way of content so
people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for
only having 1 or two images. Maybe you could space
it out better?
نوید033
یکشنبه 19 شهریور 1391 08:58 ب.ظ
اقا حامد این دوستمون كیعه كه میاد باهات بحث میكنه . خوب آقا حامد نباید دیگه اینجوی بگی ولی حرفاش حقه.
پاسخ حامد : علیک سلام
جالبه اسماتون یکی در اومد؟؟؟؟؟؟؟
ولی من بنا را بر یکی بودنتون نمیزارم!!!!!!!!
کدوم یکی از حرفهاش حقه؟
کدومش رو بی جواب گذاشتم چه حرف منطقی زده تا حالا؟ میشه شما بگی؟
یکشنبه 19 شهریور 1391 08:56 ب.ظ
حالا این كی هست اقا حامد كه میاد باهات بحث میكنه و اسمشو نمیزاره؟/؟؟/؟؟؟
پاسخ حامد : نمیدونم ازش بپرسین چرا نه اسم شهرشو میزاره نه اسم خودشو
جالبه شما که نظر این اقا که نمیدونید کیه رو تایید کردین دقیقا یک دقیقه بعد ایشون نظر دادی بعدشم دودقیقه بعد اومدی همون اقا رو تایید کردی
گفتی این اقا کیه بهت راهنمایی میکنم تو اینه نگاه تا بفهمی کیه (شیعه رو ابله فرض نکن)
نوید
یکشنبه 19 شهریور 1391 08:55 ب.ظ
اگه جرئت دارین بیاین تو شبكه های ایران بحث كنین.
اگه میخوای جریان واقعی طلحه و زبیر رو بدونین باید بشینی اول بحث مولوی ها رو گوش كنی بعد بیای حرف اخوندا رو هم گوش كنی بعد بگی كدوم درسته. بعدشم تو خجالت نمیكشی به همسر پیامبر توهین میكنی و در قران هم در مورد بهتان عزیم حضرت عایشه (رضی الله تعالی عنهما ) صحبت شده منم نمیگم من علامه دهخدا هستم ولی جواب شما اهل تشیع رو مییتونه یه كودك هم بده. بعدش هم چرا رفتی تو وبلاگت نظرمو ثبت كردی و نفشتی دشمنی اگه ما دشمنی نصبت به كسی داشتیم اول شروع میكردیم ولی ما ترجیح میدیم با حق جلو بریم و مردم رو با آرامش و مدرك به سر عقل بیاریم نه اینكه طرف مقابلمونو بگیم كه دینش دروغ و افتراست . دشمنی و كینه شما دارید كه با همه صحابه دشمنید از كل شاگردان رسول (ص) فقط یه چنتایی رو قبول دارید. یعنی پیامبر این همه سال كه كوشش كرد همش پوچ یعنی همه شاگرداش یهو مرتد شدند فقط یه چند نفری واقعا دین اسلام رو به تمام دنیا رسوندند. واقعا جای تعجب داره
پاسخ حامد : اول سلام.
دوم علامه دهخدا یک لغت نامه داره تو این بحث ها میگن علامه دهر .
یک کودک نه خوده شما و بزرگتر از شما بده جواب سوال مارا چندتا سوال پرسیدم چرا عایشه به همراه طلحه و زیبر جنگ جمل را راه انداختند شما طلحه و زبیر و عایشه و علی ع را جز 10 تن بهشتی می دانید مگر میشود 10 تن بهشتی با هم بجنگن و در ان میان 20 هزار نفر بمیرند که همگی مسلمان بوده اند و هر 4 نفر بر حق باشند؟
شما اول شروع کردین برادره من نه ما
شما نوشتین همین ایه قران برای رد کردن کل مذهب ما کافیه من باید بشینم هرچی دلت خواست بگی اگر جوابتو نمیدادم درست بود این مظلوم نمایی ها جاش ایجا نیست اخوی شما چرا اسمتو نمینوشتی؟
چرا با فحش شروع کردی؟
کدام یک از سوالات منو جواب دادی؟
کدام یک از سوالات شما را جواب ندادم
این شما نبودی که گفتی ما ایرانی ها از عمر متنفریم برای اینکه فلان
تو خودتو ایرانی نمیدونی؟
این شما نبودی گفتی تو شهر ما فلان کتاب ها رو چاپ کردن نمیزارن کسی بخونه تو شهر های دیگه
شما نگفتی پشت سر امام جماعت ما نماز نمیخونین و........
تا کجا میخوای ادامه بدی هنوز رو سیاه نشدی خوبه تمام نوشته هات موجوده نمیتونی زیرش بزنی
اگر از نظری که دادی میترسی و میدونی باطله چرا اون حرف رو میزنی تازه اول نظرت فحش هاتم ویرایش کردم من باید شاکی باشم یاتو؟
اصلا بگو ببینم چرا جنگ جمل، جمل نامیده شد علامه بزرگوار؟
یکشنبه 19 شهریور 1391 05:15 ب.ظ
یكی از توهینات این بود كه به حضرت عایشه گفتی كافر .اگه واقعا مذهبتون بر حقه صدا وسیما كه مال شماست چندین بار هم مولوی های ما ه اسرار كردن كه باهاتون تو صدا وسیما با پخش زنده مصاحبه كنن ولی همین آخوندای شما قبول نكردن دقیقا هم تو مسجد جامع خودمون بود كه یه هفته قبل عید رو میگم یه آخوند اومد مسجد ما اهل تسنن آخه روز قدس بود در مورد همین هم صحبت شد كه تو صدا وسیما با هم بحث كنن . ولی آخونده یهو بحثو عوض كرد و گفت نه ما مذهبتونو قبول داریم اگه بحث كنیم بین مسلمونا تفرقه ایجاد میشه و قبول نكرد. تازه پشت سر ما هم نماز خوند .اگه مذهب ما رد شده هست چجوری پشت سر ما نماز میخونن . تازه اینو بگم هفته وحدت هم كه شده بود به مولوی های ما گفتن بیان پشت سر آخوند نماز بخونن تا فیلم بگیرن و بگن كه متحدن ولی قبول نكردن مولوی ها آخرش هم دو سه تا از آخوندا پشت سر ما اهل تسنن نماز خوندن .
تازه یكیشون هم گفت نماز خوندن پشت سر برادر سنی همانند نماز خواندن پشت سر پیامبره . اگه اینو از ته دل گفته كه یعنی حرفایی كه تو زدی همه رده ولی اگه به رو وریا گفته پس شما منافقید كه جلو رو یه چیزی میگید و پشت سر یه چیز دیگه.
پاسخ حامد : باز سلام مومن به رسول خدا!!!!
گلم جدا اینجوری فکر میکنی یا داری منو به سخره میگیری؟
بنده به عایشه گفتم کافر درسته ولی ایا بدون دلیل گفتم؟
ایا دلایلم دروغین بود؟
ایا این شما جماعت نبودین که این مسئله رو مطرح کردین؟
ایا شما حضرت علی را دوست دارید؟
ایا قبول ندارین عایشه به همراه دو تن از صحابه طلحه و زبیر که بنا به گفته شما در ایه 100 سوره توبه بهشتی شدند؟؟؟؟؟؟؟
به جنگ با حضرت علی رفتند
ایا علی ع بر حق بود یا این 3 تن؟
ایا میتوان گفت هر 4 نفر بر حق بودند؟

.............................
درمورد صدا و سیما متاسفانه از سیاست کشورمان است که من هم البته حق میدم چون خواستار یکپارچکی کشور هستند و هرچه با شما جماعت پرو مراعات میکنند باز حرف خود را میزند؟
ایا شبکه شما جماعت شبکه ای غیر از شبکه کلمه است؟
شما خواستار مناظره هستید شبکه ولایت که هر شب شمارا دعوت به مناظره میکند و شما قبول نمیکنید
حتی این بندگان خدا شماره شبکه شما را هم میگیرن و باز مولوی های شما حاضر نمیشوند
کمی هم پای برنامه های ایت الله قزوینی بشین اینکه هرچی هاشمی یکجانبه میگه بیای اینجا طوطی وار بنویسی که نشد مذهبی بودن عزیزم
اگر کسی به هاشمی پاسخ نمیدهد برای اینه که نمیخوان پاسخ ها پخش بشه ولی در همان روز یا روز بعد شبکه ولایت پاسخ ها را پخش میکند شما نمیخواهید ببینید
گلم
1001 پرسشتون رو هم شبکه ولایت پاسخ داد ولی کو جایزه ای که شبکتون قرار بود به پاسخ دهنده ها بده.
به خدا اگر حرف از وحدت نبود و باب مناظره باز بود ابرویی برای شما جماعت نمیموند یک بچه شیعه هم میتونه با مولوی های شما مناظره کنه عزیزم.
منتظر پاسخ های منطقی شما هستم(همون که بهم بگی کثافت به طلحه و زیبر گفتی کافر و .... راستی سلام مارا به معاویه دگر صحابه پاک رسول الله برسونید)
یکشنبه 19 شهریور 1391 04:58 ب.ظ
آخه نفهم مگه قرآن تو سوره توبه آیه 100نگفته كه (پیشگامان نخستین مهاجران و انصار و كسانی كه به نیكی روش آنان را درپیش گرفتندوراه ایشان را به خوبی پیمودند ،خداوند از آنان خشنود است وایشان هم از خدا خوشنودند و خدا برای آنان بهشت را آماده ساخته است كه در زیر درختها كاخهای انان از رودخانه ها جاری است و جاودانه در انجا می مانند. این است پیروزی بزرگ ورستگاری سترگ.)
اینم از معنی آیه بود هر كه هم كه باور نداره بره از تو قرآن نگاه كنه سوره توبه آیه 100
بعدش ابوبكر ،عمر ،عثمان ،علی (رضی الله تعالی اجمعین) همه جزء مهاجرین مگه نبودن خوب خدا در قرآن ازشون ابراز خوشنودی كرده اگه ابوبكر، عمر و عثمان (رضی الله نعالی اجمعین) كافر بودند چطور خدا ازشون راضی بود. آیا كسی كه به نا حق حكومت میكنه خدا از اون راضی میشه؟
همین مدرك برای رد كردن كل مذهبتون كافیه هر چند كه مدارك خیلی موجوده تو استان خودمون كه همه تشیع پی بردن چون كتاب هایی كه مدرك برای رد كردن شما هستن خیلی فراوونه ولی متاسفانه تو استان های دیگه این جور كتاب ها جرمه و اجازه انتشار نمیدن چون میدونن كم میارن.

الهم صلی علی سیدنا مولانا محمد وعلی الهه و صحبهه وبارك وسلم علیه.
پاسخ حامد : علیک سلام

پاسخ شما را در این پست به تفصیل دادم میتونید مشاهده کنید
http://agideh.mihanblog.com/post/54
یکشنبه 19 شهریور 1391 04:37 ب.ظ
خیلی كثافتی خیلی آخه تو هین به زن پیامبر . خاك تو سرت كنن كثافت بی شعور
پاسخ حامد : شما یک نمونه توهیین را نام ببرید از جانب بنده چشم بنده کثافت.
اما اگر غیر این صورت باشه و بدون دلیل این شمایی که عیین کثافتی قبوله
ایا بدون دلیل حرفی زدم ؟
ایا شما بر رد ان دلیل دارید؟
تسبیح
پنجشنبه 16 شهریور 1391 10:10 ق.ظ
سلام.
ماباید بر اعتقادات ناب شیعه تعصب داشته باشیم..
و با سلاح علم ائمه به جنگ جهل برویم....
والبته یه نکنه ! حقیقت آشکارتر از آن است ..اگر کسی دنبال آن باشد..با یک حدیث و یه آیه قرآن می تواند به نهایت ایمان دست یابد....مهم آن است که در دلش غرض و مرض نباشد...
آیه تطهیر...آیه اکمال دین...آیه ولایت..حدیث منزلت...تنها نمونه ای است برای آنانی که به دنبال هدایت هستند...کجایند پند گیران!
چهارشنبه 15 شهریور 1391 11:45 ب.ظ
کی میره این همه راهو...مطلب خیلی طولانی بود نتونستم تا آخر بخونم
پاسخ حامد : علیک سلام دوست بی نام من فکر کنم موضوع براتون جالب نبوده والا خوندنش نهایتا 5 دقیقه وقت میخواد
a@m
دوشنبه 13 شهریور 1391 11:23 ق.ظ
سلام
اول یه عذر خواهی بابت نظر ندادنم
دوم اینکه من میام وبلاگتون ولی وقت نکردم نظر بذارم
سوم وبلاگتون جدی خیلی مطالبش خوبه
چهارم بازم بیای وبلاگم خوشحال میشم
پنجمم که نداره
بازم ممنون از وبلاگ قشنگت و اینکه بهم سر زدی
پاسخ حامد : ممنون لطف داری عزیز
حتما میام من دوستامو جدا دوست دارم
نیروی سایبری
شنبه 11 شهریور 1391 09:06 ب.ظ
سلام، لینکت کردم
پاسخ حامد : متاسفانه لینک وبلاگتون در باز شدن مشکل داره درصورت حل شدن مشکل شما لینک میشید
باز نمیشه وبلاگتون
mahdi
شنبه 11 شهریور 1391 08:27 ب.ظ
سلام وب جالبی دارین اگه میشه منو به اسم (همه چی دانلود) لینک کنید وخبر بدین که به چه اسمی لینکتون کنم ممنون
پاسخ حامد : علیک سلام کاش ذره ای وقت میذاشتی و مطالب رو میخوندی عزیزم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

دانلود آهنگ جدید